Ex-haCK.
 MUZIK
Folder / www.risi-ks.com- Gold AG - Lahi Brahimaj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Noga Ft. Stine - Sa me pelqen ti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Motrat Bushi - Nga momenti qe te Pash [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Murat Gjoniku - Je e Vetmja [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Murat Gjoniku - Vajzat e Sodit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ani Moj Kosove [Album Special 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Qeka Ft. Sabri Fejzullahu Feat. Johnny - Ndaq Me Hater Ndaq Me Zor [Remix 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Iljazi - Ti se kupton [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Meda - Album Tallava Live [Risi 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hamez Llapqeva - Do te pendohesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sabri Fejzullahu Feat. Johnny - Ndaq Me Hater Ndaq Me Zor [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Barooti - I Rruges [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Venera Imeri - Sa jam xheloze [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Meda - Dua te puth me Publik [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mimoza Shkodra - Burrat nuk jane si ti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- SeLA a.k.a BosZMaN Ft. MGH - Kot Po Lodhesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Andin Randobrava - E imja nuk je [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Azem Haziri - Amanet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lonita Rexhepi Dhe Agron Macula - Sa Te Dua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lotina Rexhepi Dhe Agron Macula - Jemi Larg [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Valon Kolgeci - Kur e fort esht Dashuria [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Vjosa Rrahmani - Amedon sa te dua une [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Real K ft. Kusha - Po Du [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Teuta Selimi - Italia [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Teuta Selimi - Nje Unaz [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Teuta Selimi - Viski Cola [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Granit Imeri dhe Orient - Mos u Largo [Live 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Mad Lion Feat. Alba Gino - Serbia nuk Kalon [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Sedat Rama - Sille At Mindil [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ernim Ibrahimi dhe Ilir Tironsi - Me Lot Ne Sy [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - Emine Emine [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fadil Fetahu - U knaqem U knaqem [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Haxhi Gashii - Nata fundit [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Kusha - Si Jeton Pa Mua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Ramadan Krasniqi Dani - Anonim [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bess-R Ft. Maksi - Shpirti Binjak [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Cyanide Ft. Vesa Smolica - Deri Kur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Fitim Tahiri - E di [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Lyric Master Ft. 2Ton - Ose Po Ose Jo [RISI RISI 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adelina Tahiri - I like girl [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arion Gashi - Te dua [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Flora Ferati - Gjitha Kto Ti Mundesh [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Gena - Endrra ime [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Hajro Ceka - O Me Ty o Pa Ty [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Loco - Merri krejt me veti [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Maksi - Maksi is back [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Tallava Hits - Tallava te zgjedhura nga Risi-Ks dhe Dedi-Ks [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Taulant Ajvazi - Ti me thuaj [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Adnan Daci - Spatem Faj [Album 2012]
Folder / www.risi-ks.com- Agron Ahmeti - Atmosfera [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Arbes Ft. Dr.Nushi dhe TimRizlla - Doni Muzik [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit Bejta - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Astrit feat. Eki (Klani Shqiptar) - Ndonjehere [2012]
Folder / www.risi-ks.com- B2N - A Te Kujtohem Un [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Baboo Darabuka Dhe Dj Benity - Mihane [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bajram Asllani - Po du veq me te Pa [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Besnik Zeqiri - Ti Mendon Se Jam i Lumtur [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Blerta Sopaj - Potpuri [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Bujari Vogel - O ju shokt e Mi [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Cyanide Ft. Unikkatil - Veq edhe Niher [Old Song HQ]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri Ryva Kaltrina Blero Cekic Genta - Kenga Op Labi 10 vjet [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dafina Zeqiri, Sinan Vllasaliu, Big Mama, Naim Abazi - Kojshija [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dardani - Hajde Me Vallzu [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dhurata - Pse Nuk Erdhe [2012]
Folder / www.risi-ks.com- Dj Blunt and Real 1 Ft. Nappy Paco and Erge NR - Hot Girls [Remix 2012]


Monday, 2019-01-21, 11:38 AM
Welcome Explosiv-hacK
Main | Registration | Login
Login form
Search
1
Emisjone javore
LAJMET E MËNGJESIT 9:30


LAJMET INFO 17:00

LAJMET QENDRORE 19:30

FAMILJA MODERNE 20:10

KAFENEJA JONË 20:10

OXYGEN SHOW 21:00

PARROTLLA 21:00

JETA NË KOSOVË 20:30

SUBVENCION 21:30
?

SPORT PLUS
1
Calendar
«  January 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Our poll
Poll
Total of answers: 61
Ora (o'Clock)

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
111

 © 2019 Design by;[bLiic ] [ www.Ex-haCk.net.tf ]