Ex-haCK.
 Blloko faqet qe nuk DUHEN

Qe nje menyr e cila i bllokon faqet qe te mos hapen ne kompjuterin tuaj... tani mund ti ruani femijet nga xxx faqet.
hapim: local disk C shkoj windows/system32/drivers/etc/hosts
ket fajt hosts e hapim me notepad dhe nen "127.0.0.1 localhost"
e shkruani ." 127.0.0.2 www.xxxfaqja.com " dhe e bani save
tani provoni a do te ju hapet faqja
per ti bllokuar website tjera shkruani "127.0.0.3 www.xxxfaqja2.net"
 
all by: bLiic


Thursday, 2018-12-13, 5:50 AM
Welcome Explosiv-hacK
Main | Registration | Login
Login form
Search
1
Emisjone javore
LAJMET E MËNGJESIT 9:30


LAJMET INFO 17:00

LAJMET QENDRORE 19:30

FAMILJA MODERNE 20:10

KAFENEJA JONË 20:10

OXYGEN SHOW 21:00

PARROTLLA 21:00

JETA NË KOSOVË 20:30

SUBVENCION 21:30
?

SPORT PLUS
1
Calendar
«  December 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Our poll
Poll
Total of answers: 61
Ora (o'Clock)

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
111

 © 2018 Design by;[bLiic ] [ www.Ex-haCk.net.tf ]